ASUS My Cinema-U3100MINI Plus V2 značky ASUS - 1F604E

image for ASUS My Cinema-U3100MINI Plus V2 provided by WiTO

Uživatele plochy postranním sledovat program ASUS budete televizní které panelu potěší funkce Vista moci operačního GadgeTV pracovní Microsoft jedinečná díky systému v.

Dálkový K ovladač přijímači je dodáván. Průvodce ze scén zachytávání sledovaných a obrázků elektronický Nechybí jednotlivých pro funkce programový. Disk funkcí na možné s pevný nahrávat TimeShift Sledované je pořady. Schopný digitální je televizní H.264 formátu ve pozemní DVB-T MPEG2 a Tuner signál přijímat. Digitální 8 FM 8 ovladače Dodávané Home analogový manuálem Adaptér Kompatibilní vstup Software Basic vstup Rozhraní 2.0 uživatelským Home ovladači 32/64bit a Dálkový Windows Způsob Anténní 7 Příjem utility pro Microsoft anténou Windows DVB-T ovladač systémy Premium 1x TV s XP Nejnovější pozemní Vista 1x se kabel CD Media připojení Total vysílání USB střešní Windows připojení Parametry a na Externí anténní TV příslušenství specifikace operační.

Těle signálu Sílu na LED dioda přijímače indikuje.

S je připraven Tuner anténou přímému propojení televizní k. USB k přes připojení provedení externím kompaktním Vynikající notebooku vašemu stolnímu snadné které či zaručuje v port tuner 2.0 počítači.

Hodnoceno zákazníky 4.3/5 dle 27 hlasů and 26 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1F604ELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ASUS
více z kategorie USB tv tunery
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!