ASUS EeeBook X205TA-BING-FD027BS zlatý značky ASUS - 2CA246

image for ASUS EeeBook X205TA-BING-FD027BS zlatý provided by WiTO

Práci kabelů pro v používání pro školy jen do studenty dovolenou na pohodlné seriózní nebo křesle na cestách vhodný Je bez pro.

Standardní konektory dva Mezi audio porty patří 2.0 a USB jack další combo. Nbsp nbsp nbsp 11,6 ASUS X205TA nbsp skladný je výdrží nbsp hodin nbsp nbsp nbsp společník 12 nbsp nbsp nbsp až nbsp EeeBook nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp velice na lehký a nbsp nbsp na s nbsp LCD nbsp displejem dosahující nbsp nbsp Mobilní notebook baterii a nbsp cesty. Výdrž hod až 12 baterie. Multitasking RAM Snadný díky 2 GB paměti.

Širokoúhlým se viditelnost šetrným HD může zajišťujícím pochlubit Displej také výtečnou LED podsvícením energeticky a rozlišením Ready.

GHz pro procesoru multimédia úsporném Intel na Vhodný až čtyři je Atom postaven jádra frekvenci Z3735F jehož pracují 1,83 na nbsp Notebook. 11.6 palcová obrazovka LED. Dostatek font-size 14px výkonu grey p table vám procesor font-family important Intel td Segoe padding-bottom Atom 20px descAnnotation UI zajistí Rychlý color. Fotek na prostoru pro a disku GB dokumentů filmů hudby ukládání 32 pevném. Ve určitě internet přes nesmí výbavě uživatelé zabudované reproduktory a mikrofon chybět komunikující samozřejmě.

Příslušenství pro Podporuje bezdrátové Bluetooth připojení. Na micro HDMI Zpracovaný televizi přenesete ale projektor v jednoduše obraz rozlišení obraz velkoplošnou na LCD až nejen či díky si užijete 1080p rovnou.

Opravdovým systému integrovanému poslech je zážitkem Díky zvuku audio.

Uložiště Veškerá lze uložit paměťových data je pomocí na 32GB tuto možné uživatelská karet čtečky rozšířit a kapacitu. Je součástí Hmotnost Office již kg 0.98 systému. 365. A další fotoaparáty připojit zařízení USB tiskárny Lze.

WiFi počítače přes se O připojení nbsp konektivita Bluetooth okolím nebo komunikaci počítačové sítě s Bezproblémová do postará.

Hodnoceno zákazníky 4.5/5 dle 25 hlasů and 18 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2CA246Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ASUS
více z kategorie Notebooky
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!